Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
O firmie

Ceramika jest dziedziną niezwykłą, ponieważ łączy w sobie trzy żywioły: ziemię, wodę i ogień. Otrzymywane przedmioty, ze względu na wysoką trwałość, są w stanie przetrwać stulecia takimi, jakimi wymyślił i ukształtował je na początku artysta. Nasze prace to melanż nowoczesności z tradycjonalizmem.

Znajdą Państwo tutaj zarówno klasyczne przedstawienia Szopki Bożonarodzeniowej, czy Świętej Rodziny, jak i modernistyczne formy przedstawiające twarze ludzkie w różnych stanach umysłu, odzwierciedlające różne emocje. Z ceramiki użytkowej dominują u nas podstawki i patery o różnych funkcjach i szeroko pojętej użyteczności.

W naszej pracowni stawiamy na jakość. Wszystkie przedmioty od początku do końca wytwarzane są ręcznie, w Polsce, w Rymanowie Zdroju. Nasze formy objęte są prawami autorskimi.

Polecamy nasze wyroby jako unikatowy prezent, oryginalną pamiątkę, wyjątkowy przedmiot użytkowy czy niepowtarzalny element wystroju, który w ciekawy, jedyny w swoim rodzaju sposób zagospodaruje Państwa przestrzeń. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl